Fal Cenneti

Yıldızname

Yıldızname

Yıldızname


Yıldızname isminiz, doğum tarihiniz, saati vb. kişisel bilgilerinizi kullanılarak hayatınızın şimdiye kadarki gidişatına ve bundan sonraki gerçekleşecek olay ve durumlara bakılan bir yorum şeklidir. Doğumunuzdan ölümünüze dek başından geçen ve geçebilecek önemli olaylara ışık tutan ve oldukça detaylı bir yöntemdir

Yıldızname isminiz, doğum tarihiniz, saati vb. kişisel bilgilerinizi kullanılarak hayatınızın şimdiye kadarki gidişatına ve bundan sonraki gerçekleşecek olay ve durumlara  bakılan bir yorum şeklidir.  Doğumunuzdan  ölümünüze  dek başından geçen ve geçebilecek önemli olaylara  ışık tutan ve oldukça  detaylı bir yöntemdir.

 

Yıldızname asla fal değildir. Fallardan çok daha gerçek ve detaylı bilgiler verebilir. Zaten herkesin kolay kolay başarılı olabileceği bir alan olmaması nedeniyle  gerçek anlamda yıldızname bakabilenler ciddi anlamda sabır ve emek harcayan ilim sahibi insanlardır. Eğlence amaçlı bakılan fallar ile karıştırılmayacak kadar ciddi ve değerlidir.

 

Yıldızname ülkemizde özellikle Osmanlı zamanında çok yaygın bir ilimdi.  Köklü bir geçmişi olan Yıldızname İslam Devleti olan Osmanlı da da oldukça ilgi gören değerli bir ilimdir. Yani İslami boyutta da hak ettiği ilgi ve değeri görmüştür.

Faldan en önemli farkı herhangi bir araca ya da aracıya ihtiyaç duyulmadan bakılabiliyor olmasıve çok daha kesin ve gerçek bilgiler verebiliyor olmasıdır. Evrende var olan tüm gezegenler ve yıldız sistemlerinin bağlantılı olduğu bu ilim oldukça kapsamlı ve bilgi sahibi olunmadan hakkı tam anlamıyla verilemeyecek kadar kapsamlıdır.

Havas ilimi kullanılarak yapılan bu uygulama için mutlaka bakacak kişinin havas ilimine gerçek anlamda hakim olması gerekmektedir İnternette karşılaşabileceğiniz ücretsiz yıldızname bakımı vb.gibi konulara asla ve asla itibar etmememenizi öneririz. Bu uzmanlık isteyen alan sahtekarlar tarafından basite indirgenmek istenmekte olduğundan gerçekten işin alimi insanlardan destek almanız çok daha hayırlı olacaktır.

Şunu iyice anlamamız gerekir ki Yıldızname ne faldır ne de astrolojidir. Yıldızname ebced hesabı yardımıyla ilimsel anlamda sonuçlar veren ciddi bir bakımdır. Bu bakım doğru ve kurallarına uygun yapıldığı taktirde sizlere geçmiş ve geleceğinizle alakalı olarak muntazam bir hayat çizelgesi çıkaracak ve son olarak da size bakan ilim sahibi kişi tarafından Kur'an a göre yorumlanacaktır. Arapça'ya ve bu ilme yeteri kadar hakim olmayan kimselere itibar etmemeli ve Yıldızname için bu ilmin hakkını verebilen alim kimselerle bir araya gelmeye özen göstermelisiniz.

Tüm bu bilgilerin ışığında Yıldızname hakkında en dürüst ve temiz bilgi ve en doğru Yıldızname bakımı için bizlerle iletişime geçin.

Yorumlar (2)

Arya Ibrahim 2018-09-03 23:15:35

Beni Ne beklyor

sansmelegim 2018-09-07 20:55:56

Herkese Merhaba;

Zeynep hanımın yanına ilk gittiğimde çok kötü hissediyordum. Bana sakin olmamı ve herşeyin düzeleceğini söyledi. Kendisinin baktığı tarot falında söylediği isimler, kişiler , olaylar ve tarihler birebir çıktığı gibi aynı zamanda pozitif enerjisi ve öğütleri sayesinde adeta içime su serpti. Verdiği Esma'ül Hüsna ve dualar sayesinde maneviyat anlamında huzurum arttı ve hayatıma bolluk bereket ve güzellikler girdi. Gerçek anlamda işinin ehli ve hissiyat sahibi  ve karşıma çıktığı için şükrettiğim bir insan. Derdi sıkıntısı olan, bir haber bekleyen ya da sadece gelecekle alakalı olarak fal baktırmak isteyen herkese öneriyorum ve kendisine bir kez daha buradan can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

SENDE YORUM YAZ