Fal Cenneti

YAY BURCU

YAY BURCU

YAY BURCU


23 KASIM - 21 ARALIK


Güneş bu burca 23 Kasımda girip 21 Aralığa kadar kalır. Bu burcun dostu Kova ve Terazi ve düşman burcu da Balık burcudur. Bu burcun tabiatı ateştir.

Güneş bu burca 23 Kasımda girip 21 Aralığa kadar kalır. Bu burcun dostu Kova ve Terazi ve düşman burcu da Balık burcudur. Bu burcun tabiatı ateştir. Yay burcunun yıldızı Müşteridir. Müşterinin dostu Ay, düşmanı Utariddir. Yay burcunda doğanların en göze çarpan hususiyetleri, evhamlı, vesveseli, herkese şüpheli bakar olmalarıdır.Hayatta hiç bir kimseye yüzde yüz emniyet ve güven gösteremezler. Umumiyetle herkesten şüphe ederler.Onların bütün hareketlerinde şüphe ve endişe hakimdir. Mizaçları çok değişiktir. Bakarsınız şimdi çok  utangaç ve mahcupturlar, biraz sonra gayet cesur ve atılgan bir tip olarak karşınızda belirirler. Umumiyetle iyi ahlaklı olurlar. Bunun içindir ki bir mesele karşısında ne kadar vesveseli ve şüpheli hareket etseler neticede iyiyi kötüden ayırdetmeye muvaffak olurlar. Onların bütün hareketlerinde Müşteri yıldızının tesiri görülür. Zevkperesttirler.

Yıldız sporcular ve büyük kaşifler bunlar arasından çıkar. Hissi hayatlarında en göze çarpan hususiyetleri herkes tarafından beğenilip sevilen tiplerden ziyade aslında güzel olan fakat hiç kimsenin nazarı dikkatini çekmeyen tipleri arayıp bularak bunlar arasında sevgililerini seçmeleridir. Eğer Boğa burcunda doğmuş birisiyle evlenmişlerse mesut bir yuva kurmuş olurlar.

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ