Fal Cenneti

TERAZİ BURCU OCAK AYI GENEL YORUMU

TERAZİ BURCU OCAK AYI GENEL YORUMU

TERAZİ BURCU OCAK AYI GENEL YORUMUEvet sevgili Teraziler bakalım 2019 ocak ayında sizleri neler bekliyor;

Evet sevgili Teraziler  bakalım 2019 ocak ayında sizleri neler bekliyor;

1. Gruplar; inanın önderlik ettiğiniz her şeyde başarı elde edeceksiniz. Enerjiniz o kadar güzel ki; ayın 14 ünden sonra 15'i ve 16'sı çok güzel geçecek.  Birçok istediğinizi başaracaksınız, devirdaim yapacaksınız. İstediğiniz her konuda güzel haberler alıp vereceksiniz. Önderlik ettiğiniz konularda siz ne yapılması gerektiğini biliyorsunuz. O yüzden ışığı yaratacak olan sizsiniz ve sevdiğinize ya da yanınızdakilere siz yol gösterebilirsiniz bu konuda rahat olun. Çok iyi olacağını söylüyor kartlar.

 Evet 2. Gruplar zincirleme güzellikler yaşayacaksınız, istediğiniz konuşmaları duyacaksınız, devlet tarafından sevineceksiniz. Maddiyatla ilgili beklediğiniz bir meblağ var o konuda da çok rahatlayacaksınız. Bayrak altından da sevineceksiniz. Elinize geçecek olan toplu para, devlet altından da alabilirsiniz. Düşüncelerinizle ve konuşmalarınızla aydınlığında siz yaratacaksınız ve çok başarılı olacaksınız ve dengeyi siz kuracaksınız.

Evet 3. Gruplar; mahkemeleriniz, bayrak altındaki sıkıntılarınız var ocak ayının ilk haftasından sonra bu konulara biraz zaman verin. Zamana yayın,  bitireceksiniz  ve  çok rahatlayacaksınız, huzur olacak. Biraz olaylara inanarak yaklaşın, düzeleceğine inanarak yaklaşın. İmzalarla ilgili sıkıntılarınız varsa bunları da aşabileceksiniz. Düşüncelerinizle, yaptıklarınızla, özellikle de elinizle yaptığınız bir şeylerle ya da attığınız imzalarla hayatınızı değiştirecek ve çok mutlu olacaksınız. Hiçbir konuda acele etmeyin, mutluluklarımızçok yakın. İyi bir döneme gireceksiniz.

 

 Sevgi dolu bir ay diliyorum.

 

Astrolog Zeynep ÖZDEMİR

İrtibat Tel : 0533 018 12 72 - 0538 920 08 72

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ