Fal Cenneti

Tarot & Kahve Falı

Tarot & Kahve Falı

Tarot & Kahve Falı


Aklınızı bir süredir kucalayan ve bir an önce belirsizlik ve kararsızlıktan kurtulmak istediğiniz zorlu bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Bu dönemi atlatmak gittikçe daha uzak bir ihtimal gibi geliyor da olabilir. Bu noktada şu an kesinlikle doğru yerdesiniz. Fal bakmak deyim yerinde ise her baba yiğidin harcı olmayan hissi ve ilmi anlamda yüksek birikim ve değerlere sahip olan astrologun yapabileceği türden bir iştir. Ne yazıkki  Piyasada bunu yapabildiğini söyleyen ve bu zor döneminizde sizin ruh halinizden faydalanmak isteyen ya da daha önce faydalanmış olan sahtekarlar kol gezmektedir. Ve bu gibi durumlar insanların güvenini kırmaktadır.

 

Ancak hiç bir şey tesadüf değildir. Eğer şu anda bu sayfadaysanız ve bu yazıyı okuyorsanız bu da bir işarettir. Kesinlikle doğru zamanda ve doğru yerdesiniz.

 

Ayrıca sitemizin hizmetler kısmında açıklamaları detaylı şekilde bulunan kahve falı ve tarot falı hakkında verilen bilgileri okumanızı da öneririz.

 

Bu iki fal hizmetini bir an önce almak ve tecrübeli astroloğumuzun yapacağı yorum ve önerileri bir an önce edinmek için bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar (2)

Arya Ibrahim 2018-09-03 23:15:35

Beni Ne beklyor

sansmelegim 2018-09-07 20:55:56

Herkese Merhaba;

Zeynep hanımın yanına ilk gittiğimde çok kötü hissediyordum. Bana sakin olmamı ve herşeyin düzeleceğini söyledi. Kendisinin baktığı tarot falında söylediği isimler, kişiler , olaylar ve tarihler birebir çıktığı gibi aynı zamanda pozitif enerjisi ve öğütleri sayesinde adeta içime su serpti. Verdiği Esma'ül Hüsna ve dualar sayesinde maneviyat anlamında huzurum arttı ve hayatıma bolluk bereket ve güzellikler girdi. Gerçek anlamda işinin ehli ve hissiyat sahibi  ve karşıma çıktığı için şükrettiğim bir insan. Derdi sıkıntısı olan, bir haber bekleyen ya da sadece gelecekle alakalı olarak fal baktırmak isteyen herkese öneriyorum ve kendisine bir kez daha buradan can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

SENDE YORUM YAZ