Fal Cenneti

Resim Analizi

Resim Analizi

Resim Analizi


Hızlı ve kolay bir resim analizi ile hayata bakışınız değişebilir.

RESİM ANALİZİ

 

Önemli Not : Resim analizi hizmeti makyazjsız olarak bakılmaktadır. 

 

Resim Analizi; Resminize bakarak hakkınızda karakter analizi de dahil olmak üzere sizin ya da resmini verdiğiniz kişi hakkında daha detaylı ve derin bilgilere ulaşmamızı sağlayan oldukça etkili bir yöntemdir. Çünkü yaşadıklarımız yüzümüze yansır. Hayatımız ve karakterimiz kaderimizi şekillendirdiği gibi yüzümüzü de şekillendirir. Görüsü açık olan bir okuyucu ise bu analizi en düzgün şekilde yaparak sizlere doğru bilgileri verir.

Resim analizinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri fazla makyajdan uzak durmak. Çünkü bu işlemde önemli olan yüz hatlarınızın ve yüzünüzdeki detayların mümkün olduğunca belirgin olmasıdır. Görüntü daha net olduğunda analiz ve okuma da o ölçüde kolaylaşacak ve daha net ve kesin bilgilere ulaşmamızı ve bu bilgileri size aktarmamızı sağlayacaktır.

Kendi resminize analiz yaptırabileceğiniz gibi aile bireyleriniz, partneriniz ya da olası partner adayınız hakkında da daha derin bilgilere ulaşmak istemeniz oldukça normaldir. Kendi hayatınızdaki ya da çevrenizdeki belirsizlik ya da kaygı durumlarından kurtulmanızda adeta yolunuza ışık tutabilecek güçlü bir analiz çalışmasıdır.

Göndereceğiniz ya da bize vereceğiniz resme bakarak , resimdeki kişinin karakteristik özelliği, belirgin ve gizli yönleri vb. gibi incelemeler en derin şekilde yapılır. Aynı zamanda hissi anlamda da sahip olduğumuz birikimi size en net ve anlaşılır biçimde aktararak size en uygun duygu ve durumu ifade edebileceğimizden ve karanlık gördüğünüz yollarınıza ışık tutabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Resim analizi yaptıracağınız kişinin 6. hislerinin kuvvetli olması da önemli bir etkendir. Çünkü bir kişinin sadece yüz şekline bakarak yapılan yorumlar sadece fiziksel özelliklere göre yapılan bir yorumdan öteye geçemeyecek kadar sığ olacaktır. Ancak bizler size hissi boyutta da öncülük edebilecek kabiliyet ve donanımda olduğumuzdan en güzel ve net bilgilerin sahibi olmanız adına yolunuza ışık tutuyoruz.

Şimdi hemen aklınızdaki soru işaretlerinden kurtularak, sizin ya da partnerinizin ya da her kim hakkında biraz daha aydınlanmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Hemen kişinin bir resmini bizlere whatsapp ya da mail yoluyla ya da imkanınız varsa direk kendiniz getirerek ulaştırabilirsiniz. Bu sayede en derin ve gerçekçi bilgilere en kısa zamanda direk ulaşacaksınız.  Konuyla ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın.

Yorumlar (2)

Arya Ibrahim 2018-09-03 23:15:35

Beni Ne beklyor

sansmelegim 2018-09-07 20:55:56

Herkese Merhaba;

Zeynep hanımın yanına ilk gittiğimde çok kötü hissediyordum. Bana sakin olmamı ve herşeyin düzeleceğini söyledi. Kendisinin baktığı tarot falında söylediği isimler, kişiler , olaylar ve tarihler birebir çıktığı gibi aynı zamanda pozitif enerjisi ve öğütleri sayesinde adeta içime su serpti. Verdiği Esma'ül Hüsna ve dualar sayesinde maneviyat anlamında huzurum arttı ve hayatıma bolluk bereket ve güzellikler girdi. Gerçek anlamda işinin ehli ve hissiyat sahibi  ve karşıma çıktığı için şükrettiğim bir insan. Derdi sıkıntısı olan, bir haber bekleyen ya da sadece gelecekle alakalı olarak fal baktırmak isteyen herkese öneriyorum ve kendisine bir kez daha buradan can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

SENDE YORUM YAZ