Fal Cenneti

OĞLAK BURCU TEMMUZ AYI GENEL YORUMU

OĞLAK BURCU TEMMUZ AYI GENEL YORUMU

OĞLAK BURCU TEMMUZ AYI GENEL YORUMUSevgili Oğlak Burçları Temmuz ayı sizlere güzellikler sunuyor ve aşkla ve sevgi ile yaptığınız herşeyden çok hoşnut olup sevinç yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

Sevgili Oğlak Burçları Temmuz ayı sizlere güzellikler sunuyor ve aşkla ve sevgi ile yaptığınız herşeyden çok hoşnut olup sevinç yaşayacağınızı söyleyebiliriz.

1. gruba mensup olan Oğlaklara tavsiyemiz lütfen sevginizi göstermekten kaçınmayın kazanan sizler olacaksınız. 2. gruba mensup oğlaklar için ise hayallerini gerçekleştirebilmeleri için meditasyon yapmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Lütfen kulak arkası etmeyin çünkü hayalini kurduğunuz rüyalarınız gerçekleşecek. Dünyanız aydınlanacak. 3. gruba mensup  oğlaklara ise en önemli tavsiyemiz evham ve kuruntulardan bir an önce kurtularaksabırla bekleyin diyoruz. Çünkü yenilikler size çok şey katacak ve sabır gösterdiğiniz konunuz  her ne olursa olsun sonu aydınlık olacak.

Sevgili Oğlaklar bu ay özellikle hava grubu ve su grubuna mensup kişilerden destekler alacaksınız.Bu ay değişiklik, devir daim ve yenilikler isteyin bolca çünkü tam zamanı!  Yükselmeler size açılım olacak her türlü iyi enerjiye dönüşecek. Aslında genel olarak şöyle söyleyebiliriz; genel olarak hayallerin gerçekleştiği dönem özellikle Temmuz ayının 12'sinden sonra genelde ama yükseleninize göre daha erken de yaşayabilirsiniz.

Küslük içinde olan Oğlaklar barışma ve bir araya gelme söz konusu olacak. Barışmalar,tebrikler ve hayırlı olsunlar yaşayacaksınız. Ayrıca yurt dışı ve şehirler arası olmak üzere yolculuklarınız var.

Bu ay özellikle; koyu kahve, turuncu, sarı, yeşil ve siyah renkleri kullanmanızı öneriyoruz. Sizlere iyi gelecektir. Ayrıca koku olarak fulya kokusu sizlere çok iyi gelecek. Evrensel olayların da sizlere iyi geleceğini söyleyebiliriz.

Sevgi dolu bir ay olsun sevgili Oğlaklar.                       

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ