Fal Cenneti

OĞLAK BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMU

OĞLAK BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMU

OĞLAK BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMUSevgili oğlaklar, evet güzel ve kararlı bir ay sizi bekliyor artık önemli kararlar vereceksiniz ya da kendinizi verince daha rahatsız edeceksiniz ve bu size gerçekten çok iyi gelecek. Önemli evraklar , gerçek dosyalar, hakkınız olan ne varsa bunlarla ilgili çok sevineceksiniz. Olması gerekenler olacak ve imzalar kararlar verilecek. Yurtdışı bağlantıları olan ve özellikle çalışan kovalar için söylüyorum onlar için çok iyi olacak kesinlikle verdikleri karardan vazgeçmesinler . Verdikleri karar sayesinde iş hayatında çok iyi yerlere gelecekler birkaç ay içinde. Yeter ki evrakları iyi inceleyin ve imzalayın.

Sevgili oğlaklar, evet güzel ve kararlı bir ay sizi bekliyor artık önemli kararlar vereceksiniz ya da kendinizi verince daha rahatsız edeceksiniz ve bu size gerçekten çok iyi gelecek.  Önemli evraklar , gerçek dosyalar, hakkınız olan ne varsa bunlarla ilgili çok sevineceksiniz. Olması gerekenler olacak ve imzalar kararlar verilecek. Yurtdışı bağlantıları olan ve özellikle çalışan kovalar için söylüyorum onlar için çok iyi olacak kesinlikle verdikleri karardan vazgeçmesinler . Verdikleri karar sayesinde iş hayatında çok iyi yerlere gelecekler birkaç ay içinde. Yeter ki evrakları iyi inceleyin ve imzalayın.

 Çok büyük mutluluklar olacak; mutluluk ve başarı  elde edeceksiniz. Rızıkları elde edeceksiniz.  Aile olarak,  köken olarak, soyad olarak da çok sevineceksiniz.  Adalet istiyorsunuz ve adalet olacak.  İş hayatında ya da sanat hayatında ya da belki çalışmıyorsunuzdur mahallenizde ünlü olmak gibi tanınmak gibi ön planda olmak gibi şeyler yaşayacaksınız ama iş hayatına çok büyük bir başarı veriyor. Kartlarınız göz önünde olma veriyor şöyle diyelim biraz kabuklarınızı kırıyorsunuz ve 2. haftadan sonra her şey sizin için daha iyi olacak, daha güzel geçecek ama lütfen ev halkını anlamadan kızmalarınızı, tartışmalarını biraz geri planda bırakın ilk önce dinleyin karşınızdakini derdini anlayın ondan sonra kızın.

 Ama kartlarınız birçok alanda başarı veriyor eğitimle ilgili de söyleyebiliriz bunu.  Alım gücünüz çok kuvvetli  bu dönem. Uzun süredir duraksamadan giden her işiniz çok güzel olacak.  İnanın 2 haftadan sonra yıldızınız parlayacak ve bu böyle epey bir zaman devam edecek ve çok rahatlayacaksınız ne olursa olsun ayrılık varsa ayrılın yenilikler size çok büyük mutluluklar getirecek. Değer göreceksiniz karşılıklı çok büyük değer görmek var. Bir de ne olur alerjik durumlara çok dikkat edelim Her konuda sağlık bereket sevgi dolu bir ay biliyorum.

 Astrolog Zeynep ÖZDEMİR

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ