Fal Cenneti

KOVA BURCU EKİM AYI GENEL YORUMU

KOVA BURCU EKİM AYI GENEL YORUMU

KOVA BURCU EKİM AYI GENEL YORUMUSevgili Kova Burçları Özgür olduğunuz her konuda çok başarı elde edeceksiniz. Zaten birçok şeyi aşmışsınız üstesinden gelmişsiniz. 2 işiniz var beklediğiniz özelikle resmi ve bayrak altında olan. Bu konularla ilgili çok sevineceksiniz. Geçmişte iki olay ve 3 sorun çözmüşsümüz, halletmişsiniz ve makamlı yerden devlete ait bir yerden sevineceksiniz. Ayın ilk haftasında sonra her şey istediğiniz gibi olacak. Lütfen kendinizi özgür bırakın. Attğınız imzalara dikkat edin.

Sevgili Kova Burçları

Özgür olduğunuz her konuda çok başarı elde edeceksiniz. Zaten birçok şeyi aşmışsınız üstesinden gelmişsiniz. 2 işiniz var beklediğiniz özelikle resmi ve bayrak altında olan. Bu konularla ilgili çok sevineceksiniz.  Geçmişte iki olay  ve 3 sorun çözmüşsümüz, halletmişsiniz ve makamlı yerden devlete ait bir yerden sevineceksiniz. Ayın ilk haftasında sonra her şey istediğiniz gibi olacak.  Lütfen kendinizi  özgür bırakın. Attğınız imzalara dikkat edin.

 Evet ikinci grup;  kişisel sevinmeler , maddiyatla ilgili sevinmeler,  yurtdışı ile alakalı sevinmeler bir belge,  bir eğitimle ilgili ya da bir evrakla ilgili sevinmeler  var.  Tabii ki eğitim hayatı olanlar için de söyleyebiliriz yurtdışı ile alakalı, gelecekle ilgili sevinmeleri var. Başlangıçlar, imzalar, kararlar var. Şöyle söyleyebiliriz ; dileğiniz oluyor,  hedefinize ulaşıyorsunuz ve yardım alıyorsunuz ama sizi kıskanan çekemeyen insanlar da var .

Evet üçüncü grup ayın 10'undan sonra kaderiniz de çok güzel temiz sayfalar açılıyor. İnşallah bunları iyi değerlendirirsiniz. Yenilikler var. Ailevi bir olayınızla ilgili elinize para alacaksınız soyadınızla ilgili sevineceksiniz.  Akışta olun . Kısmetler zaten size yönelmiş geliyor. Işığa doğru gidiyorsunuz. Düşünceleriniz ve düşünce gücünüzle önünüzdeki ışığı kapatmayın. Olumsuzlukları düşünmeyin . Oğlak burcundan, aslan burcundan, bir de bir de hava grubundan yani kendi grubumuzdan çok sevineceksiniz.  Koruyanınız var bunu bilin.

Sevgi dolu bir ay olsun.

Astrolog  Zeynep Özdemir

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ