Fal Cenneti

KOÇ BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMU

KOÇ BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMU

KOÇ BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMUEvet sevgili koçlar bakalım Eylül ayında sizleri neler bekliyor; Çevrenizde yaşanacak olayların etkisinde kalabilirsiniz, kalmayın. İlk etapta bunu söylemek zorundayım. Enerjinizİ bunlarla tüketmeyin ve ne olursa olsun kendinizi işinize verin olur olmadık şeylere takılmayın. Eğer ticarette uğraşıyorsanız ticarete ağırlık verin.Önünüzdeki imkanları iyi değerlendirirseniz işle ilgili çok güzel şeyler yaşayacaksınız aşkla ilgili ikinci ve üçüncü grup çok sevinecek. Güzel mutluluklar var. Bunları iyi değerlendirin. Takılmayın hiçbir şeye ve akışa bırakın; inanın çok mutlu olacaksınız son grup bunu muhakkak yapmalı çünkü kartlarınız kalıcılık ve sonsuzluk veriyor

Evet sevgili koçlar bakalım Eylül ayında sizleri neler bekliyor;  Çevrenizde yaşanacak olayların etkisinde kalabilirsiniz, kalmayın. İlk etapta bunu söylemek zorundayım.  Enerjinizİ bunlarla tüketmeyin ve ne olursa olsun kendinizi işinize verin olur olmadık şeylere takılmayın.

Eğer ticarette uğraşıyorsanız ticarete  ağırlık verin.Önünüzdeki imkanları iyi değerlendirirseniz işle ilgili çok güzel şeyler yaşayacaksınız aşkla ilgili ikinci ve üçüncü grup çok sevinecek.  Güzel mutluluklar var.  Bunları iyi değerlendirin.  Takılmayın hiçbir şeye ve  akışa bırakın; inanın çok mutlu olacaksınız son grup bunu muhakkak yapmalı çünkü kartlarınız kalıcılık ve sonsuzluk veriyor

Bazı insanlar size soğuk gelebilir ve endişe verebilir. Hayatınızdan bazı insanları eleyin ve çıkarın inanın o zaman hafiflemiş olacaksınız daha çok rahatlayacaksınız ayın 9'una kadar önemli kararlar vermeyin ve  ne olursa olsun imzalarda çok düşünün iyi okuyun ve imza atmayın 9'undan sonra karar verin her şeye.

Çok değer verdiğiniz sevdiğiniz birine tamamen arkanızı dönebilirsiniz tartışabilirsiniz bunun biraz işlerle de genel olarak da yaşadıklarımızla ilgili olduğunu söyleyebiliriz.

Ayın sonlarına doğru  yersiz evham şüphe endişe yaşayabilirsiniz bunu yapmayın sevdiklerinize çok kırıcı olabilirsiniz.

Evet ayın sonunda çok önemli gelişmeler olacak Lütfen tekrar uyarıyorum kimseyle takılıp kavga etmeyin sonra üzülebilirsiniz. Sağlıkla ilgili mide ve bağırsaklarda çok dikkat edin sevgi dolu bir ay olsun inşallah.

 Astrolog Zeynep ÖZDEMİR

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ