Fal Cenneti

Karanfil Falı

Karanfil Falı

Karanfil Falı


Karanfili Yakarak Yapılan Fal

Karanfil falı hem eğlence adına hem de gerçekçilik için yapılır. 

 

En önemli özelliği size dostunuzu veya düşmanınız konusun da fikir verir. Bu bağlamda eğer bir kişinin size ne kadar düşman olduğunu merak ediyorsanız karanfil falı sizin için oldukça ideal bir faldır.

 

Karanfil falı adında da anlaşılacağı gibi karanfil ile yapılmaktadır. Karanfillerin yanma derecelerine göre bize fikir vermektedir. Fala bakan kişinin uzmanlığına göre ve tecrübesi ile birlikte bahsi geçen kişiyi araştırır. Falcenneti karanfil falı konusunda oldukça tecrübeli bir ekibe sahiptir.

 

En yakın arkadaşınızın sizin için ne kadar dost yada düşman olduğunu karanfil falı ile öğrenebilirsiniz. Yada şüphelendiğiniz bir insanın sizin için dostmu düşman mı anlamak için Falcenneti’nden karanfil falı size söyleyecektir.

 

 

Neden Karanfil Falı Baktırmalıyız : 

  • Özellikle iş yerinizde sizin için insanların ne düşündüğünü karanfil falı ile bilebilirsiniz, 
  • Eski sevgiliniz sizin için ne düşünüyor.
  • Ailenizden birisi sizin hakkınızda ne düşünüyor,
  • Kısaca herhangi bir kişi hakkında karanfil falı baktırarak bilgi sahibi olabilirsiniz.  

 

Karanfil Falı Nasıl Bakılır : 

 

Karanfil falı yukarıda da yazdığımız gibi karanfilleri yakarak bakılmaktadır. Bu bağlamda doğru olan fal bakım metodu randevu alarak ofisimizde karanfil falı bakılmasıdır.

Ancak günümüzde teknolojinin bize sağladığı imkanlarla da uzaktan telefon üzerinde görüntülü görüşme yaparak da karanfil falı bakabiliriz. Ve özellikle uzaktan görüntülü karanfil falı bakımlarında oldukça güzel ve tatmin edici sonuçlar almaktayız. Sizde hiç yerinizden kalkmadan bize karanfil falı baktırarak kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz.  

 

Astrolog Zeynep Özdemir ve ekibine ulaşmak için tıklayın

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ