Fal Cenneti

Kahve Falı

Kahve Falı

Kahve Falı


Kahve Resmi , Burcunuz ve 3 Tarot İle Harika Bir Kahve Falı Deneyimi

KAHVA FALINI BİRDE BİZDE DİNLEYİN ONLİNE SATIN ALIN 

Kahve falı günümüzde en çok tercih edilen fal türüdür. Bunun en önemli sebebi ise kahvenin kültürümüz de önemli bir yeri olmasıdır. Öyle ki ne zaman keyiflensek bir kahve içelim yâda ne zaman üzülsek bir kahve içelim deriz. Hatta yemeklerden sonra bile kahve birçok insanın vazgeçilmezidir. Kısaca kahve bizim için çok önemlidir. Bu sebeple de her an kahveden sonra kahve falına ihtiyaç duyarız.

 

Kahve falı nasıl bakılır?

 

Aslında en önemli soru burada başlar. Kahve falı nasıl bakılır. Öyle ki günümüzde herkes ben falcıyım çok iyi fal bakarım diyerek de fal bakmaktadır. Elbette ki kimseyi eleştirmiyoruz ancak unutmamak gerekir ki herkes doktor olamaz o zaman neden doktorlar var. Ama gelin görün ki bir yerim ağrıyor dediğinizde herkes yorum yapmaya başlar. İşte kahve falı da aynen böyledir işin ehline verildiğinde size haz verecek size fayda sağlayacak şeyler ortaya çıkacaktır. Doğru kahve falı nasıl bakılmalı?

Oysa kahve falına doğru bir şekilde baktırdığınızda size çok güzel bir haz verir.  Şöyle ki kahvenin resmini işin ehli bir astrolog tarafından bakıldığında kahve üzerinde ki görseller yani şekiller ve sizin bilgileriniz ile daha güzel bir özet oraya çıkmasıdır.  Astrolog Zeynep Özdemir size bu deneyimi yaşatacak bilgi ve deneyime sahiptir. Sizin gönderdiğiniz kahve resimlerini sizin bilgilerinize ile harmanlayarak seçtiğiniz tarot kartları ile tam anlamı ile işleyerek tamda size göre bir kahve falı deneyimi sunar.  
 

Falcenneti kahve falına bakmaktaki gayesi kesinlikle sıradan cümleler kurarak hızlıca bir geçiş vermek değildir. Bunun aksine size özel olarak içtiğiniz kahvenin resmi ve size ait bilgileri (doğum tarihinizi yani burcunuzu) alarak ayrıca seçtiğiniz 3 adet tarot ile süsleyerek tam da size göre bir kahve falı tecrübesi sunmaktadır. İddia ediyoruz kahve falının bağımlısı olacaksınız.  

 

 

Kahve Falının Faydaları Nelerdir?

İlk aklınıza gelecek olan soru belki de kahve falının ne gibi bir faydası olacaktır. Evet, doğru düşündünüz. Çünkü sıradan bir kahve falı size hiçbir fayda sağlamaz. Ancak astrolog Zeynep Özdemir’in baktığı kahve falı size sadece bilgi vermez aynı zamanda sizi psikolojik olarak rahatlatır. Bu iddialı olduğumuz bir konudur. Zira yılların vermiş olduğu tecrübe ile sabittir. Binlerce insan üzerinde denediğimiz bir durum olarak gördüğümüz en önemli olay kahve falı baktıran insan her şeyden önce bir rahatlama içine girmesidir. Çünkü kafasında ki birçok soruya cevap bulacaktır. Her şeyden önce psikolojik olarak bir rahatlama içine girecektir.

 

Falcennetinde kahve falı yazılımla otomatik değil astrolog Zeynep Özdemir ve ekibi tarafından tek tek bakılmaktadır. 

 

KAHVA FALINI BİRDE BİZDE DİNLEYİN ONLİNE SATIN ALIN

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ