Fal Cenneti

İsim analizi

İsim analizi

İsim analizi


İsminizi analiz ettirerek kafanızda ki bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. Nasıl mı hemen bize ulaşın.

İsim Analizi; Gezegenlerin alfabemizdeki tüm harfler dahil olmak üzere ismimizdeki harfleri nasıl etkilediğini ve bunun bizim yaşamımıza olan etkilerini ele alan

Akrofonoloji bilim dalı tarafından açıklanan bilimsel bir konudur. Bu veriler ışığında doğacak bebeğinizden tutun da açacağınız iş yerine kadar

ismi oluşturan tüm harflerin gezegenlerin özelliğini taşıdığını ve bu özelliklere göre enerji ve aura oluşturduğunu farkedeceksiniz. Bilimsel olarak geçmişi 1940'lı yıllara dayanan İsim Analizi Astrolog Shirley tarafından 10 bin ismin doğum haritaları çıkarılarak temelleri atılan köklü bir oluşumdur. Günümüze dek 87 bin ismin doğum haritaları çıkarılmış olup bilimsel bir skala oluşturulmuştur. İsim kaderinizi belirleyen etkenlerdendir. Bir ismi taşıyan bebekler ve kişilerin karakteristik özellikleri de dahil yaşadıkları hayat ve içinde bulundukları koşulların benzerlik taşıdığını görmek çok büyük bir sürpriz değildir. Tıpkı astrolojideki burçların bir takım karakteristik ve belirgin özellikleri olduğu gibi isimlerin de kader ve yaşantınızdaki etkisi ciddi anlamda önemlidir ve elzemdir.

İsim analizinde baz alınan kelimenin ifade ettiği anlamdan ziyade harfler ve harflerin sıralanış biçimidir. Kişiliğiniz ve kaderiniz üzerindeki bu büyük etkiyi mercek altına alarak yapılabilecek ve yapılması gerekenleri öğrenerek kaderinize bir nevi ışık tutmak isteği içerisindeyseniz İsim Analizi tam da size göre bir tekniktir.

Yalnızca kendi isminiz olarak düşünmeyin. Partner veya eşinizle aranızdaki uyum hakkında da detaylı analizler ve bilgiler elde edebileceğiniz bir yöntemdir. Bu bilgiler ışığında yapılabilecek ya da gelişebilecek durumlar hakkında daha bilgili ve donanımlı olabilirsiniz.

Alfabedeki her harfin birer anlamı ve enerjisi vardır. Bizler size İsim Analizi hizmetini sunduğumuzda bu ender ve önemli bilgileri alarak kendinizle alakalı bir çok konuyu analiz etmiş olacaksınız. Yani isim analizi sadece harflerin verdiği bilimsel değerlerden ibaret matematik bir konu değildir. Aksine İsim analizi kader yolunuzda sizlere daha iyi kılavuzluk edecek, seçimlerinizi daha şanslı ve daha yüksek enerjili boyutlara taşıyabilecek yardımcı ve koruyucu bir alandır.

Tüm bu bilgilerin ışığında; sizler kendiniz, partner ya da eşiniz, doğacak bebeğiniz ve açmayı düşündüğünüz iş yeriniz gibi konularda kendinize en uygun , şans ve enerjinizi en üst seviyeye çıkarabilecek ismi öğrenip kullanmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bize ulaşın. Bir an önce şans ve enerjiyi kendinize çekin.

Yorumlar (2)

Arya Ibrahim 2018-09-03 23:15:35

Beni Ne beklyor

sansmelegim 2018-09-07 20:55:56

Herkese Merhaba;

Zeynep hanımın yanına ilk gittiğimde çok kötü hissediyordum. Bana sakin olmamı ve herşeyin düzeleceğini söyledi. Kendisinin baktığı tarot falında söylediği isimler, kişiler , olaylar ve tarihler birebir çıktığı gibi aynı zamanda pozitif enerjisi ve öğütleri sayesinde adeta içime su serpti. Verdiği Esma'ül Hüsna ve dualar sayesinde maneviyat anlamında huzurum arttı ve hayatıma bolluk bereket ve güzellikler girdi. Gerçek anlamda işinin ehli ve hissiyat sahibi  ve karşıma çıktığı için şükrettiğim bir insan. Derdi sıkıntısı olan, bir haber bekleyen ya da sadece gelecekle alakalı olarak fal baktırmak isteyen herkese öneriyorum ve kendisine bir kez daha buradan can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

SENDE YORUM YAZ