Fal Cenneti

Karanfil Falı

Karanfil Falı

Karanfil Falı


Size özel karanfil yakarak yapılan falımız

Karanfil falında ki en önemli durum birisinin sizin için ne düşündüğünü merak ettiğinizde size kesin bilgi vermekte olan bir faldır. Örneğin iş arkadaşınızın sizin için iyimi kötü mü düşündüğünü bu fal ile anlamanız mümkündür. Yada sevdiğiniz bir insanın size ne kadar değer verdiğiniz anlayabilirsiniz. Bu bağlamda karanfil falı kolayca anlamanıza vesile olur.

 

Sizde Zeynep Özdemir den kaliteli bir karanfil falı baktırarak içinizi ferah tutabilirsiniz. Üstelik şu an kampanyamız var. Kesinlikle size özel bir karanfil yakılmakta ve size iletilmektedir. Çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Tel & Whatsapp : 0533 018 12 72

Tel & Whatsapp : 0538 920 08 72

Yorumlar (2)

Arya Ibrahim 2018-09-03 23:15:35

Beni Ne beklyor

sansmelegim 2018-09-07 20:55:56

Herkese Merhaba;

Zeynep hanımın yanına ilk gittiğimde çok kötü hissediyordum. Bana sakin olmamı ve herşeyin düzeleceğini söyledi. Kendisinin baktığı tarot falında söylediği isimler, kişiler , olaylar ve tarihler birebir çıktığı gibi aynı zamanda pozitif enerjisi ve öğütleri sayesinde adeta içime su serpti. Verdiği Esma'ül Hüsna ve dualar sayesinde maneviyat anlamında huzurum arttı ve hayatıma bolluk bereket ve güzellikler girdi. Gerçek anlamda işinin ehli ve hissiyat sahibi  ve karşıma çıktığı için şükrettiğim bir insan. Derdi sıkıntısı olan, bir haber bekleyen ya da sadece gelecekle alakalı olarak fal baktırmak isteyen herkese öneriyorum ve kendisine bir kez daha buradan can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

SENDE YORUM YAZ