Fal Cenneti

El Falı

El Falı

El Falı


El Falı Bakmak Uzmanlık İsteyen Bir İşlemdir

El falı aslında çok zor olmayan bir fal türüdür. Ancak bir ele bakarak neler çıkarılacağını bilmek ayrıca uzmanlık ister. Öyle ki herkes el falı bakar ama herkes bir şeyleri bilemez. Bu bağlamda astrolog Zeynep Özdemir size profesyonel bir el falı deneyimi sunar.

 

El falı nasıl bakılır?

Zaten bütün mesele de burada başlamaktadır. Yani el falı ile kastedilen fal elinizin içinde ve dışındaki yollardan tutunda parmaklarınızdaki boğumlara kadar yada elinizdeki benlere kadar her bir detayın çok önemli olduğu fal bakma şeklidir. Elbette ki el falı bakarken bir çok saçma sapan şey söyleyen olacaktır. Böyle el falı bakanlar oldukça çoktur. El falını sırrı profesyonellikten geçmektedir. Yani fala bakan kişinin ilmi ile doğru orantılıdır.

 

El falı neyi söyler?

El falı her şeyden önce sizin genel yapınızı ortaya koyar. Öyle ki elinizdeki hatlara bakarak vücudunuzdaki başka bölgeleriniz hakkında bile bilgi sahibi olmak mümkündür. Astrolog Zeynep Özdemir size gerek geçmişten bilgi verir gerekse geleceğiniz hakkında bilgi verecektir. Unutmamak gerekir ki geleceği ancak Allah bilir. 

 

 

 

 

El falının faydası nedir?

Her şeyden önce falcenneti ailesi olarak bütün fallardaki olayımız burada da geçerli. Yani el falına baktırdığınızda astrolog Zeynep Özdemir size bir psikolojik destek verecektir. Yani size bir rahatlama gelecektir.

Kafanızda ki bütün sorulara cevap bulacaksınız. Kısaca doğru bir el falı bakması ile o gün kendinize gelmeniz mümkündür.

 

 

Uzaktan el falı bakılır mı?

Evet el falının en güzel yanı uzaktan el falı bakılabilmesidir. Yani siz illa ki bizim ofisimize gelmek zorunda değilsiniz. Elinizin güzel çekilmiş resimlerini ve burcunuzu bize iletmeniz halinde size detaylı bir el falı bakabiliriz. Bu bağlamda çok güzel sonuçlar almaktayız. Sizde uzaktan el falı baktırmak isterseniz fal paketlerimizi alabilirsiniz.

 

Astrolog Zeynep Özdemir falcenneti ailesi olarak memnun kalmazsanız paranız iade.

Yorumlar (2)

Arya Ibrahim 2018-09-03 23:15:35

Beni Ne beklyor

sansmelegim 2018-09-07 20:55:56

Herkese Merhaba;

Zeynep hanımın yanına ilk gittiğimde çok kötü hissediyordum. Bana sakin olmamı ve herşeyin düzeleceğini söyledi. Kendisinin baktığı tarot falında söylediği isimler, kişiler , olaylar ve tarihler birebir çıktığı gibi aynı zamanda pozitif enerjisi ve öğütleri sayesinde adeta içime su serpti. Verdiği Esma'ül Hüsna ve dualar sayesinde maneviyat anlamında huzurum arttı ve hayatıma bolluk bereket ve güzellikler girdi. Gerçek anlamda işinin ehli ve hissiyat sahibi  ve karşıma çıktığı için şükrettiğim bir insan. Derdi sıkıntısı olan, bir haber bekleyen ya da sadece gelecekle alakalı olarak fal baktırmak isteyen herkese öneriyorum ve kendisine bir kez daha buradan can-ı gönülden teşekkür ediyorum.

SENDE YORUM YAZ