Fal Cenneti

BOĞA BURCU EKİM AYI GENEL YORUMU

BOĞA BURCU EKİM AYI GENEL YORUMU

BOĞA BURCU EKİM AYI GENEL YORUMUSevgili Boğa Burçları bakalım Ekim ayında sizleri neler bekliyor: Evet toprak, toprak kendi grubumuzdan iyi enerjiler alacaksınız. Bu ay sizin için hak ettiğini alma dönemi, hak ettiğini kazanma dönemi ve kim sizin işinize çomak sokmuşsa, kim sizi ayırmışsa kim size sıkıntı yaratmışsa o kaybedecek. Siz kazanacaksınız.

Sevgili Boğa Burçları bakalım Ekim ayında sizleri neler bekliyor: Evet toprak, toprak kendi grubumuzdan iyi enerjiler alacaksınız. Bu ay sizin için hak ettiğini alma dönemi, hak ettiğini kazanma dönemi ve kim sizin işinize çomak sokmuşsa, kim sizi ayırmışsa kim size sıkıntı yaratmışsa o kaybedecek. Siz  kazanacaksınız.

Neye girişiyorsanız, bir grup işlerinize halledeceksiniz. Dilekleriniz olacak.  Gerçekleşecek bir hediyeleşme , alma ve verme döneminiz ,iş teklifleri, ödüller, yükselmeler, sürprizler söz konusu olacak ve 1. Gruplar yardımlaşma, insanlara yardımcı olma hayırseverlik bunları yapacaksınız ve bütün kapılar size açılacak. Dileklerinizi yaşayacaksınız, mutlu olacaksınız.  Evet ikinci grup su grubundan çok güzel enerjiler alacaksınız. Büyük aşkın sonunda gelecek evliliğin adımlarını atacaksınız. Bu ay bereketli bir dönem. Doyuma ulaşma söz konusu olacak. Tüm bunlardan gelen, ileri giden mutluluklar yaşayacaksınız. Sizin için çok güzel bir ay olacak. Sıkıntısız bir ay olacak.  Aslında bu ay kendinizi keşfedeceksiniz.  

Evet Üçüncü Grup sizde su grubundan çok iyi enerjiler alacaksınız, yaşadığınız düzgün yaşam tarzı size mutlu bir hayat getirecek, mutlu bir birliktelik getirecek. Çünkü siz bunu hak ettiniz Ve bu mutluluğun meyveleri, bereketini ve güzelliklerini yaşayacaksınız sevgili boğalar. Yeter ki aldığınız kararlar da anlayışlı olun, gerçekten en büyük başarıların altına imza atacaksınız. Büyük Bereket, büyük kısmet, kazançlarınız olacak. Sanatsal ruhunuz size çok şey katacak ve her şeyi affedin size çok büyük güzellik katacak 3 grup için söylüyorum bu affetme kısmın. İki grup için de ruhunuzu özgür bırakın, isteklerinizi çabuk yaşamak istiyorsanız bir grupta lütfen dileklerini olmuş farz etsin hiçbir olumsuz düşünce düşünmeyin o zaman daha çabuk ulaşacaksınız hedeflerinize.

Sevgi ,bolluk bereket ve güzel enerjiler sizinle olsun

Astrolog Zeynep Özdemir

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ