Fal Cenneti

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU


24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL


Güneş bu burca 24 Ağustosta girip 23 Eylüle kadar kalır. Bu burcun yıldızı Utariddir.

Güneş bu burca 24 Ağustosta girip 23 Eylüle kadar kalır. Bu burcun yıldızı Utariddir. Başak burcunun tabiatı topraktır. Bu burcun dostu Akrep, düşman burcu da Yay burcudur. Başak burcunun tesisi altında doğanlar çok becerikli, çalışkan ve kafaları işleyen kimselerdir. İşlerine ve kanaatlerine sıkı sıkı bağlıdırlar. Gayet muntazam bir hayat sürmeyi ve metodla çalışmayı severler. Kuvvetli bir aklı selime ve işlek bir zekaya sahiptirler.

Tenkit kabiliyetleri çok yüksektir. Fakat bunu çok defa sert ve adeta karşılarındakini kıracak şekilde yaparlar.Bu yüzden de kendilerine düşman kazanırlar. Mütecessistirler. Etraflarında olan bütün şeylerden haberdar olmak için

bütün dikkat ve gayretlerini sarfederler. Menfaatlerine derecesiz bağlıdırlar. Sıhhatlerine de pek düşkündürler. Güzel sanatlara kaşı istidatları pek yoktur. Bununla beraber güzel şeyleri severler. Zevkleri yüksektir. Fevkalade şanslı insanlardır. Bilhassa aşk hayatında çok talihlidirler. Onlara aşık olan kimseler bir daha kendilerini  onların tesirlerinden kurtaramazlar. Evlilik hayatında da eşlerine kendilerini sevdirmesini bilirler. Ve kurdukları yuvada mes’ud yaşamasını becerirler.

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ