Fal Cenneti

BAŞAK BURCU MAYIS AYI GENEL YORUMU

BAŞAK BURCU MAYIS AYI GENEL YORUMU

BAŞAK BURCU MAYIS AYI GENEL YORUMUBAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL 1 ile 19 Mayıs arası hünerlerini göstermek her alanda başarı ve sürprizler söz konusu olacak. Giriştiğiniz işlerde başarı ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Burcunuzu takip edip enerjinizi kullanırsanız çok mutlu olacaksınız. Sorun yaşıyorsanız ilişkinizde herşey yoluna girecek ve her yaptığınız güzel sonuçlar verecek.

BAŞAK BURCU 24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL

1 ile 19 Mayıs arası hünerlerini göstermek her alanda başarı ve sürprizler söz konusu olacak. Giriştiğiniz işlerde başarı ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Burcunuzu takip edip enerjinizi kullanırsanız çok mutlu olacaksınız. Sorun yaşıyorsanız ilişkinizde herşey yoluna girecek ve her yaptığınız güzel  sonuçlar verecek.

Mayıs ayında hem evren hem de kişilerden yardım göreceksiniz. 14 Mayıs’tan sonra bekar başaklar için evlilik söz konusu. Banka ile ilgili birşey, ya da gizli tutulan paralar söz konusu Gizli ödeme yahut kredinin öğrenilmesi söz konusu olabilir.

İşle ilgili rakipleriniz var ancak 7-8 ve 9 Mayıs tarihlerinde çok güzel bir kazanç görünüyor. Sabır gösterdiğiniz herşeyde çok güzel fırsatlarınız oluşacak.

Ay sonu seyahata gidebilirsiniz ve 26 Mayıs’ tan sonra bir proje kararı yahut bir sorumluluk alabilirsiniz.

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ