Fal Cenneti

BALIK BURCU TEMMUZ AYI GENEL YORUMU

BALIK BURCU TEMMUZ AYI GENEL YORUMU

BALIK BURCU TEMMUZ AYI GENEL YORUMUSevgili balıklar, duygusal balıklarımız Bu ay duygusal olduğunuz için net oluşumlar var. Bu da sizi beklediğiniz işler ve konularla ilgili mutlu edecek, netlikler yaşayacaksınız ve beklediğiniz şeyler için zamanın doğru olduğunu düşünüp şükredeceksiniz.

Sevgili balıklar, duygusal balıklarımız Bu ay duygusal olduğunuz için net oluşumlar var. Bu da sizi beklediğiniz işler ve konularla ilgili mutlu edecek, netlikler yaşayacaksınız ve beklediğiniz şeyler için zamanın doğru olduğunu düşünüp şükredeceksiniz.

Genel olarak 3 gruba da değişim geldiğini söyleyebiliriz. Ve bir bütün olarak içten dua edin ve hedeflerinizi Yüce Yaradan’ dan dileyin. Bu ay meydana gelecek olan değişimler sizlere çok hayırlı gelecek.

Bu ay balıkları gruplara ayırmıyoruz genel olarak hepsi için aile içi kutlama, düğün, nişan, soyad, çocuk, miras kutlamaları gibi müthiş konular söz konusu olacak. Hayallerinizin ve rüyalarınızın gerçekleştiği, geçmişe duyulan özlem ve keyif alacağınız anlar yaşayacaksınız.

Ayın 10'undan sonra yine genel olarak aile olmak, aile içi mutluluk ve aile soyad ile ilgili çok büyük kutlamalarınız olacak. Sabır gösterdiğiniz konularda çok sevineceksiniz, sorgulamadan yüreğinizden geleni yapın. Sizi aydınlığa ve ışığa götürecek olan yüreğinizdir. Ve şükredeceksiniz. Ayrıca bu dönem özellikle ikizler burcu ve hava grubundan çok büyük sevinçler yaşayacaksınız.

Bu ay renk olarak özellikle mavi,beyaz, yeşil tonlarını kullanırsanız size iyi gelecektir ve evrensel tutulmalarda renklerin yardımını göreceksiniz. Koku olarak Hanımeli kokusunu öneriyoruz.

Evet sevgili balıklar, evrensel sıkıntılar genel olarak her burçta etkisini gösterecek ama balıklar için güzel, bereketli ve kutlamalı, değişimlerin ve güzelliklerin geldiği bir ay olacak.

Güzel ve iyi geçireceğiniz sağlıklı bir ay diliyoruz.

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ