Fal Cenneti

AKREP BURCU KASIM AYI GENEL YORUMU

AKREP BURCU KASIM AYI GENEL YORUMU

AKREP BURCU KASIM AYI GENEL YORUMUEvet Sevgili Akrepler, Bu dönem, su gruplarından ve toprak gruplarından çok sevineceksiniz. Bir terazi ile ilgili, denge ile ilgili ya da bir mahkeme, kanuni bir olayla ilgili, bir davanız ile ilgili para alışverişiniz olacak. TC ile ilgili makamlı bir yerden 7 ay ile ilgili çok sevinebilirsiniz . Geçmişle ilgili sevinebilirsiniz. Bir şeyler gündeme gelebilir, biraz inanç sisteminize göre duaya ederseniz ve bir bütün olur isterseniz biraz daha işlerinizde kolaylık göreceksiniz. Aşkla ilgili de, karşı cinsinizle ilgili de öyle olacak.

Evet Sevgili Akrepler,

Bu dönem, su gruplarından ve toprak gruplarından çok sevineceksiniz.  Bir terazi ile ilgili, denge ile ilgili ya da bir mahkeme,  kanuni  bir olayla ilgili, bir davanız ile ilgili para alışverişiniz olacak.  TC ile ilgili makamlı bir yerden 7 ay ile ilgili çok sevinebilirsiniz . Geçmişle ilgili sevinebilirsiniz.  Bir şeyler gündeme gelebilir,  biraz inanç sisteminize göre duaya ederseniz ve  bir bütün olur isterseniz biraz daha işlerinizde kolaylık göreceksiniz. Aşkla ilgili de, karşı cinsinizle ilgili de öyle olacak.

 Kartlarımız Kısa bir süre içinde büyük bir aşk yaşayacağınızı,  güvenle beraber,  güven dolu bir aşk yaşayacağınızı veriyor ve ışığa doğru gidiyorsunuz. En büyük anahtar sizsiniz. Siz açacaksınız bütün kapıları düşünceleriniz ve yaptıklarınızla ve de kararlarınızla.

Ailevi sevinmeniz olacak, anahtarla ilgili soyadla ilgili diyebiliriz. Bir imzaya karara varacaksınız ve çok rahatlayacaksınız Aslında olması gerekenler olacak. Ayrıca kanuni yani mahkeme ile ilgili işleriniz var sevgili akrepler ancak sonu güzel ve birçok şeyiniz çözülecek ve çok rahatlayacaksınız.

 Sevgi dolu bereketli bir ay olsun.

Astrolog Zeynep ÖZDEMİR

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ