Fal Cenneti

AKREP BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMU

AKREP BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMU

AKREP BURCU EYLÜL AYI GENEL YORUMUSevgili akrepler İnşallah hepiniz için güzel bir ay olur. Eylül ayı aslında 11i ne kadar güzel yaşayacağınız şeyler var ama 11 inden sonra özellikle de 15'inden sonra net karar vereceğiniz olaylarınız var.Ayrılıklar, iş değiştirmeler , ortaklık bitirmeler bazı anlaşmazlıklar olacak ama bunları konuşarak çözümler bulacaksınız. Öğreteceksiniz biraz da kadere inanacaksınız böyle olması gerektiğini düşüneceksiniz. Çok da zorlamayacaksınız. Ya da çok büyük bir dostluk bitireceksiniz. Ayın 6'sı ile 12 'si arası kendiniz kendinizle ilgili çareler bulacaksınız. Aslında bazı şeyler istediğiniz gibi oluyor, hayatınızda yoluna girmiş ama bazı imzalar kararlar gerekli ve olayını da hikayenize göre beklemeniz gerekli . Ama bunun sonrasında çok sevineceksiniz.

Sevgili akrepler İnşallah hepiniz için güzel bir ay olur. Eylül ayı aslında 11i ne kadar güzel yaşayacağınız şeyler var ama 11 inden sonra özellikle de 15'inden sonra net karar vereceğiniz olaylarınız var.Ayrılıklar, iş değiştirmeler , ortaklık bitirmeler bazı anlaşmazlıklar olacak ama bunları konuşarak çözümler bulacaksınız.  Öğreteceksiniz biraz da kadere inanacaksınız böyle olması gerektiğini düşüneceksiniz. Çok da zorlamayacaksınız.  Ya da çok büyük bir dostluk bitireceksiniz.

Ayın 6'sı ile 12 'si arası kendiniz kendinizle ilgili çareler bulacaksınız. Aslında bazı şeyler istediğiniz gibi oluyor, hayatınızda yoluna girmiş ama bazı imzalar kararlar gerekli  ve olayını da hikayenize göre beklemeniz gerekli . Ama bunun sonrasında çok sevineceksiniz.

 Miras ya da mirasla ilgili ya da sosyal güvenlikle ilgili bir şeyler gündeme gelecek yine bir rahatlamanız olacak istediğiniz gibi ama burada  beklenilen birazcık zaman var. O zamandan sonra her şey daha iyi olacak. Kısa bir süre uğraş verdiğiniz önayak olduğunuz işinizle ilgili de çok sevineceksiniz, istediğiniz gibi olacak. Şöyle söyleyeyim emeğinizin karşılığını alacaksınız aşk ve işle ilgili yeniliklere açık olursanız yenilikler size daha iyi gelecek.

 Büyük başlangıçlarınız olacak. Giyim tarzında yapacağınız değişiklikler size çok iyi gelecek. Kendinizie küçük hediyeler alın, kendinizi şımartın. Eğitim ile yola çıkanlar bu ay çok mutlu olacaklar kartlar başarı veriyor, kazanmak veriyor. Bütün sınavlar, tıpta da çok başarı elde edecek Akrep burçları. Estetik ve iyi görünme ile ilgili operasyon düşünebilirsiniz,yaptırabilirsiniz ve  bunların başlangıcı içine girebilirsiniz. Diğer türlü kendinize dinlemezseniz çok sağlıkla ilgili sıkıntınız yok eklem ve sırt ağrılarınız var bir de şekeri olanlar şekerine dikkat etsin. Bereketli sağlıklı sevgi dolu bir ay olsun sevgili akrepler .

Astrolog Zeynep ÖZDEMİR

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ