Fal Cenneti

2019 DA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR - 2019 GENEL BURÇ YORUMLARI

  • Ana Sayfa    >
  • 2019 DA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR - 2019 GENEL BURÇ YORUMLARI
2019 DA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR - 2019 GENEL BURÇ YORUMLARI

2019 DA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR - 2019 GENEL BURÇ YORUMLARISözlerimize başlamadan evvel Fal Cenneti ailesi olarak; 2019'un hepimize sağlık, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diliyoruz. Artık şehitlerimiz olmasın, Rabbimiz kaza bela göstermesin. Hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyoruz.

Tabii ki her burç şunu yaşayacak bunu yaşayacak diye sınıflandırma yapamayız, her burcun olumlu olumsuz iniş çıkışları olacak, Kimisi aşk acısı çekecek,  Kimisi ağrısı ile ilgili acı çekecek. Herkesin farklı bir sınavı olacak. Bereketle ilgili,yatırımlarla ilgili, kararsızlıklarla ilgili, eğitimle ve mahkemelerle ilgili de olabilir. Ancak ne olursa olsun hayata olumlu bakarak ve olaylara, kişilere olumlu yaklaşarak, iyi şeyler düşünüp enerjimizi yüksek tutarak 2019'u en güzel şekilde karşılayıp,yaşayacağız. Yeter ki yüksek ahlaklı olun. Her şey sizin için iyi olacaktır.

KOÇ BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Evet sevgili Koçlar kaç yıldır iyi gitmeyen işlerinizle ilgili 2019'un ilk 3 ayından sonra gerçekten her şey çok iyi olacak, iş hayatınızla ilgili çok sevineceksiniz. Artık çok rahat, huzurlu olacaksınız ve kartlarınız uyarı veriyor; biten hiç bir ilişkinin altından koşmayın, bu şekilde mutlu olamayacaksınız çünkü kafanızda bir çok soru işaretleri olacak ve bunlar sizin ruhunuzu yoracak ,zaman harcamış olacaksınız kendinizi yormayın, yeniliklere açık olun. Siz kazanacaksınız. 

BOĞA BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR?   

Evet sevgili Boğalar 2019'da uyumlu olmanız hayrınıza olacak eğer inatlaşmalarınız olursa sonuç sizin için olumsuz olabilir. Aldatmalar söz konusu olursa  yakalanıp ayrılıklar yaşayabilirsiniz,  lütfen hiçbir konuda inatlaşmayın ve sadık kalın.  Bunun yanı sıra olumsuz düşünceleri kafanızdan çıkarın o zaman devrim yaratacaksınız ve çok mutlu olacaksınız. Bunları başardığınız taktirde 2019 size  çok iyi gelecek.   

İKİZLER BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Sevgili İkizler , 2019 yılı evlenecekler, evlenmek isteyenler bu yıl sizin için resmen evlilik patlaması olacak, yaş sınırı yok. Bu yıl İkizler'in evlilik yılı diyebiliriz. Evli olan ikizler ise düzen ve düzeni kurup büyük, daha büyük mutluluklar  olacak. Evlilikleri yeni olanlar evliliklerini  oturtacaklar. Aslında genel anlamda şöyle söyleyelim; uzun süredir hedeflerini ulaşamayan İkizler hedeflerine ulaşacakları. Özellikle evlilik isteyenler bu yıl muradına erecekler.

YENGEÇ BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Evet sevgili Yengeçler ; son 4,5 yıldır kandırıldılanlar ve ayrılık yaşayanar, aşk hayatında mutsuz olanlar bu yıl kesinlikle mutluluğu tadacaklar ve netlikler yaşayacaklar. Belirsizliklerin ortadan kalkması ve netleşmeler  gerekiyor  bunun sonucunda çok mutlu olacaksınız, sallantıda olanların bir kısmı yine ayrılık yaşayacak,  ama iyi iş imkanları ve fırsatlar yakalayacaklar bu konuda. 2019'da gerçekten her konuda ruhunuz rahat olacak.

ASLAN  BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Sevgili Aslanlar; 2019'da sizi üzen insanlara dikkat edin ve bunlar genelde yakınınızda olan insanlar olacak. Aynı insanlara şans vermeyin. İnsanlarla ilgili, ruhunuzla ilgili, kafa yorgunluğunuzla ilgili meditasyon yapmanız gerekiyor ve bazı konuları  yüreğinizde affetmek size çok iyi gelecek.  Bu yıl daha iyi olacak; 2019'da özellikle söylüyorum; yılın ilk yarısı çok iyi olacak. İşlerle ilgili yapmanız gereken, uzun süredir beklediğiniz , altına imza atmanız gereken işlerinizde netlikler olacak ve kazanmaya başlayacaksınız.  Aldatan aslanlar ise yakalanacak, kendilerini ele verecekler. Lütfen dikkatli olun.

BAŞAK  BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Evet Sevgili Başaklar; Bu yıl sizin Kariyer yılınız diyebiliriz. Mesleğiniz, sektörünüzle alakalı;  işiniz ortaklıklarınızın olduğu  bir yıl olacak. Bu yıl daha dikkatli ve temkinli olmanız gerektiğini bileceksiniz ve kazanacaksınız. 2019'un 2. ayın sonu ve 3 ayın başından sonra başlayan ilişkilerde evlilikler olacak.

TERAZİ  BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Sevgili Teraziler; özellikle para ve iş konusunda çok büyük haksızlıklar yaşadınız ve artık bu talihsiz dönem geride kaldı,  Bu yıl sizin için her şey çok iyi olacak, her şey kazanca dönüşecek.  Düzen kuracaksınız.  Yeni başlamış olan aşklarla ilgili, aile kurma, evlilikler yaşanacak ya da olan beraberliklerin sonu evlilik olacak. Bu yıl özellikler mide ve sindirim sistemlerinizle alakalı dikkat olun. Bu yıl çok mutlu olacaksınız.

AKREP  BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Sevgili Akrepler 2019'da miras ve sigorta ile ilgili çok sevinecesiniz. İşinize ve arkadaşlarınıza dikkat edin .Anlaşmazlıklar  yaşanabilir. Akrepler bu yıl gerçek aşkı bulacaksınız, bir kısmınız da geçmişteki gerçek aşklarıyla barışacaklar. Bu yıl eklem ve kemik ağrıları, diş sorunları yaşayabilirsiniz temkinli olun.  Özellikle  4. aydan sonra maddi konuda yükselişleriniz olacak, taşınma ve yeni çevre değişikliği yapabilirsiniz. Hepinize güzel bir yıl diliyorum.

YAY  BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Evet Sevgili Yay'lar; yılın en şanslı burcu sizsiniz. Şans, aşk, bereket, sağlık ve mutluluk 2019'da sizlerle olacak. Çok şanslı bir döneme giriyorsunuz; büyük fırsatlar, büyük ortaklıklar, iş kurmalar ,isim yapmalar , ünlü olmalar, iş, seyahat ve  eğitimle ilgili çok başarılı olacaksınız. Diplomalar ile ilgili çok sevineceksiniz. Aşk evlilikleri yapacağınız ve aile kuracağınız muhteşem bir yıl sizleri bekliyor. Rabbim şansınızı daim etsin.

OĞLAK BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Bu yıl birçok oğlak burcunda boşanmalar olacak, ayrılıklar olacak ama üzülmeyin çok daha güçlendiğiniz, güzel kararlar vediğiniz ve  iz bırakacak yatırımlı başarılarınızın olacağı güzel bir yıl olacak. İyi kararlar veren Oğlaklar gerçekten çok mutlu olacaklar.

KOVA BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

Evet Sevgili Kovalar; bu yıl ektiklerinizi  biçeceksiniz, inanın. Doğru ve düzgün ahlak sahibi olanlar gerçekten her konuda başarı ve kazanç elde edecekler. Bir kısmınız evlenecek, bazılarınız ün, şan ve şöhret sahibi olacak, bir kısmı da devam eden ilişkilerini daha çok güçlendirecekler. İş hayatında da isim yaptığınız başarılı bir yıl olacak. Sevgiyle kalın.

BALIK BURCUNU 2019'DA NELER BEKLİYOR? 

 

Sevgili Duygusal Balıklar; 2019'da özellikle iş hayatınızda gerçekten başarı elde edeceksiniz. Yıllardır çalışıp da emeğinizin karşılığı alamadınız ancak bu yıl bunları elde edeceksiniz. İş kuracaksınız, iş sahibi olacaksınız ya da işinizde istediğiniz boyuta geleceksiniz. Bu yıl sizin için bereketli bir yıl olacak. Aşkla ilgili de güvende olacaksınız ve gerçek aşı yaşayacaksınız . Geçmiş 4-5 yıldır yaşadığınız sıkıntılarınızı bu yıl telafi edeceksiniz ve mutlu huzurlu olacaksınız. Hayırlı seneleriniz  olsun İnşallah.

Astrolog Zeynep ÖZDEMİR

İrtibat Tel : 0533 018 12 72 - 0538 920 08 72

 

Yorumlar (0)

SENDE YORUM YAZ